Kupujte nemovitost s Callidem

Prozradíme Vám jedno velké „realiťácké“ tajemství: lidem trvá v průměru dva roky, než se rozhodnou, jakou nemovitost chtějí. Výběr nemovitosti obnáší totiž strašnou spoustu drobných osobních rozhodnutí. A člověkovi prostě trvá dlouho, něž si jimi postupně projde.

Web www.callidoreality.cz je určen hlavně prodávajícím nemovitosti. Pro Vás, kteří chcete nemovitost koupit, jsme připravili mnohem rozsáhlejší web - www.callido.cz.

Rozhodování o koupi nemovitosti je totiž mnohem komplexnější, než rozhodování o prodeji nemovitosti.

Výběr lokality

Základem pro koupi nemovitosti je výběr lokality. Platí totiž, že se lidé obvykle neradi stěhují z lokality, ve které žijí.

Poznání vlastních požadavků

Časové nejnáročnější je vyjasnění přesných požadavků ohledně nové nemovitosti.

Možnosti financování

Konečně třetí velkou oblastí rozhodování jsou finance. Totiž, zda máte dostatek peněz na koupi, a pokud ne, zda jsou přijatelné splátky hypotéky, kterou potřebujete. Právě zde Vám může být Callido hodně nápomocné. Můžeme Vám pomoci získat mimořádně výhodnou hypotéku díky dražbě hypotéky na koupi bytu nebo domu nebo dražbu hypotéky na koupi pozemku a můžeme Vám pomoci i s výhodnou hypotékou na družstevní byt.

O tom, že naši klienti získávají díky dražbě hypotéky skutečně mimořádně nízké úrokové sazby se můžete přesvědčit na výsledcích dražby hypotéky. Uvidíte, jak úžasně nízké úrokové sazby dostali klienti před Vámi.

Průběh koupě nemovitosti

Stránky www.callido.cz jsou budovány jako ochutnávka na „databázi nejlepších řešení“ na Váš úspěch při koupi nemovitosti. Pomohou Vám zjistit jak jednat s realitní kanceláří, jak poznat právní vady nemovitosti, jak poznat skryté fyzické vady nemovitosti a jak se při koupi nemovitosti správně rozhodnout.

Rady pro investory

Až doposud měly nemovitosti v Česku pověst: „ že jejich ceny nikdy neklesnou“. Vývoj na trhu nás konečně z této představy vyléčil.

Až nyní se ukazuje, jak potřebné je znát alespoň základní předpoklady pro úspěšné zhodnocení investice do nemovitostí.

Databáze nejlepších návodů při koupi nemovitosti

Zkrátka, Callido je databází nejlepších návodů na úspěšné investování do nemovitosti.

Všechny informace můžete navíc zatím získat velice cenově dostupně, poněvadž naše návody stále ještě držíme jako součást svého PR.

Prodej nemovitosti za vyšší cenu

Poznejte 12 rad, jak prodat nemovitost za vyšší cenu.

 Jméno
Příjmení

E-mail

Aukce nejvýhodnější hypotéky

Získejte mimořádně výhodnou hypotéku s Callidem. Spočítejte si, jak úžasnou úrokovou sazbu můžete získat.
Výše úvěru
Na kolik letlet
Fixace