Reference kupujících

Callidoreality je nezávislým zprostředkovatelem prodeje nemovitostí. Snažíme se vždy přivést obě strany obchodu k vzájemně výhodné dohodě. Přečtěte si zkušenosti klientů, kteří si u nás koupili nemovitost.

Reference klienta

Spolupráce s realitní kanceláří Callido byla od prvního okamžiku a první schůzky při prohlídce bytu zcela bezproblémová. Protože jsem už předtím měl řadu zkušeností z předchozích prohlídek bytů s jinými realitními kancelářemi, zaskočila mě nebývalá ochota ze strany pracovníků společnosti Callido. V každé situaci se mi pracovníci realitní kanceláře snažili vyjít vstříc a poradit ve věcech, ve kterých jsem neměl jakožto lajk až takový přehled. Problém nebyla ani opakovaná prohlídka vybraného bytu a získání potřebných informací o něm. Pokud se v budoucnu rozhodnu ať už pro prodej nebo koupi nemovitosti, určitě se rád obrátím znovu na společnost Callido a nemám sebemenší problém ji doporučit svým přátelům. Díky za ochotu, přeji spoustu dalších spokojených klientů.

Čepelák Lukáš

 

Reference klienta

Prace RK Callidoreality. Spoluprace s panem T. Prčikem, ktery pracuje na vyborně,rychle reaguje a plni naše veškere požadavky velmi rychle. Po každem kroku ktery proběhl s nemovitosti, nas informoval a taky informoval o dalšim kroku. Chcem poděkovat za spolupraci a chcem Vam doporučit Callidoreality.

Prosvirnikov Ivan

 

Prodej nemovitosti za vyšší cenu

Poznejte 12 rad, jak prodat nemovitost za vyšší cenu.

 Jméno
Příjmení

E-mail

Aukce nejvýhodnější hypotéky

Získejte mimořádně výhodnou hypotéku s Callidem. Spočítejte si, jak úžasnou úrokovou sazbu můžete získat.
Výše úvěru
Na kolik letlet
Fixace