Tipy a triky při prodeji nemovitosti

Pokud chcete mít jistotu, že budete při prodeji nemovitosti postupovat správně, jste na správné stránce. Níže naleznete přehled tipů a triků, které Vám pomohou prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

Stále více lidí, kteří si pořídili nemovitost na hypotéku ji prodává. Málo kdo ví, jak vysokému riziku se při tom kupující nebo prodávající vystaví.
Víte, jak upravit prodávanou nemovitost před příchodem zájemců o prohlídku? Odpovědí je „efekt hotelového pokoje“. Chcete vědět více? Čtěte dál.
Úprava okolí prodávané nemovitosti je velmi důležitá. Přečtěte si radu, která Vám za trochu peněz a času vydělá desítky tisíc navíc.
Kdy je nelepší pozvat zájemce o prohlídku? Odpověď naleznete v tomto článku.
Má Vaše nemovitost nějakou vadu, kterou chcete už dlouho opravit, ale nikdy jste na to neměli čas nebo chuť a teď, když ji prodáváte, tak si říkáte, že už to nemá smysl? Častá chyba prodávajících. Opravy drobných vad Vám na sebe při prodeji vydělají a ještě Vám něco zbude.
Ozvalo se Vám první den po vystavení inzerátu mnoho zájemců o prohlídku? Neusněte na vavřínech, s každým dalším dnem bude zájemců ubývat.
Nemáte rádi, když se lidé škatulkují a zařazují do skupin? Při prodeji nemovitosti udělejte raději výjimku. Rozlišení zájemců na „zralé“, „střední“ a „turisty“ Vám pomůže vybrat si zájemce, který bude ochoten zaplatit za Vaši nemovitost vyšší cenu.
Víte, na které tři věci byste si měli dát pozor, aby prohlídka nemovitosti proběhla v pořádku a posílili jste tak zájem zájemce o nemovitost?

Prodej nemovitosti za vyšší cenu

Poznejte 12 rad, jak prodat nemovitost za vyšší cenu.

 Jméno
Příjmení

E-mail

Aukce nejvýhodnější hypotéky

Získejte mimořádně výhodnou hypotéku s Callidem. Spočítejte si, jak úžasnou úrokovou sazbu můžete získat.
Výše úvěru
Na kolik letlet
Fixace